Po-Ra-Wie Większyce - Unia Polska Cerekiew

Widzów: 50 Sędziowie: Adam Gondek

REDAKCJA

24.08.2014

Na inaugurację nowego sezonu,seniorzy Unii Polska Cerekiew gładko przegrali z Porawiem II Większyce 8-1.Od początku do końca tego spotkania,było widać różnicę klas,która dzieliła obie jedenastki i niestety,ale nasz zespół nie miał nic do powiedzenia,chociaż nie można tutaj mieć pretensji do naszych graczy.

Gospodarze od samego początku przeważali na boisku i dyktowali warunki w całym meczu co następnie przekładało się na sytuację podbramkowe dla Porawia...Szybko zdobyte gole pozwoliły miejscowym na spokojną i przemyślaną grę,ale również chwilową dekoncentrację w szeregach obronnych,co udało się nam wykorzystać po ładnej zespołowej na listę strzelców wpisał Łukasz Troszka i jak się okazało była to bramka honorowa dla Unii w tym meczu.

Miejscowi wykorzystali to co mogli wykorzystać...krótko mówiąc zrobili swoje...nam jednak pozostaje jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu i już teraz myśleć o kolejnych zmaganiach w piłkarskiej B klasie,a za tydzień rywal także nie byle jaki,bo zagramy pierwsze derby z rywalem zza miedzy czyli Fortuną Witosławice.

Więcej o tym meczu już niebawem.

Panowie głowy do góry...jesteśmy na poziomie początkującym i powoli,powoli aż dojedziemy do zamierzonych celów..

Wszystkim piłkarzom,którzy dzisiaj pojawili się na tym meczu i mimo wszystko walczyli dziękujemy!!!

PANOWIE BĘDZIE DOBRZE!!!

PORAWIE 8-1 UNIA

SĘDZIA: Adam Gondek

GALERIA Z MECZU: https://picasaweb.google.com/103158254948582257589/SENIORZYUniaVsPorawie240814