Kary

MKS Gogolin
MKS Gogolin
77'
Szymon Jadasz Przerwanie korzystnie rozwijającej się akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę

28.05.2018

Po raz piąty w sezonie 2017/2018 musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Po szalonym meczu przegraliśmy na wyjeździe 3:5 (1:2) z zespołem MKS II Gogolin.

Mimo szybkiego prowadzenia, do przerwy zeszliśmy z jednobramkową stratą.

W drugiej połowie zaryzykowaliśmy, atakując większą ilością zawodników, lecz nadzialiśmy się na trzy szybkie kontry wyprowadzone przez gospodarzy. Na osłodę w końcówce spotkania udało się tylko zmniejszyć rozmiary porażki.

Zespół rezerw Gogolina wygrał zasłużenie, lecz trzeba również przyznać, że los nam nie sprzyjał. Dwa razy trafiliśmy w poprzeczkę, natomiast dwie bramki dla gospodarzy padły po rykoszetach.

W kolejnym, trzecim już spotkaniu wyjazdowym z rzędu, zagramy z Polonią Prószków. Początek meczu w niedzielę 3 czerwca o godzinie 17:00.