90'
Widzów: 50 Sędziowie: Dawid Wittek

Kary

38'
Mariusz Czerwiński Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
38'
Mirosław Pieczara Krytyka orzeczeń sędziego
26'
Marcelin Rozpara Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
45'
Jerzy Jonczyk Nierozważny atak łokciem w głowę przeciwnika
83'

16.04.2018

W pierwszym tegorocznym meczu na własnym boisku,wygraliśmy po ciężkim boju 3:1 (0:1) z zespołem Burzy Kosorowice.

W pierwszej połowie to goście sprawiali lepsze wrażenie i w 36 minucie wyszli na prowadzenie. Naszej drużynie natomiast gra ewidentnie "się nie kleiła".

Druga odsłona meczu to już zupełnie inny obraz meczu. Na bramkę gości sunął atak za atakiem. Na efekty musieliśmy jednak czekać aż do 67 minuty, kiedy to Denis Kaźmierz strzałem z rzutu wolnego z około 35 metrów zaskoczył bramkarza drużyny przyjezdnej. Po upływie zaledwie kolejnych sześciu minut wyszliśmy na prowadzenie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego sprytem w polu karnym wykazał się Eryk Pieczara i strzałem głową zdobył gola.

Ozdobą spotkania była jednak bramka na 3:1. Zdobył ją kapitalnym strzałem z rzutu wolnego z około 25 metrów Denis Kaźmierz, zdejmując "pajęczynę" z bramki Kosorowic. Mimo kolejnych okazji strzeleckich, wynik nie uległ już zmianie.

Przed nami teraz wyjazd do Dobrej. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi w niedzielę 22 kwietnia o godzinie 16:30.