Autor:

mario1983

Utworzono:

04.05.2018

W świąteczny czwartek wybraliśmy się do Krępnej, aby rozegrać zaległe spotkanie 14 kolejki. W pierwotnym terminie mecz ten nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych.

Wystąpiliśmy w zaledwie 11-osobowym składzie, bez kilku kluczowych zawodników i ostatecznie przegraliśmy 0:3 (0:1).

Pierwsza połowa była wyrównana. Stworzyliśmy w tej części gry dwie znakomite okazje na objęcie prowadzenia lecz szczęścia zabrakło Tomkowi Urbacka. Raz trafił w słupek, w kolejnej sytuacji uderzył głową tuż nad poprzeczką. Bramkę straciliśmy w 42 minucie. Nie powinna ona jednak zostać uznana. Sędzia wskazał na rzut wolny pośredni, natomiast zawodnik gospodarzy bezpośrednim strzałem pokonał naszego bramkarza.

Druga połowa to już dominacja gospodarzy, którzy zdobyli dwie ładne bramki i dopisali do swego dorobku kolejne trzy punkty.

Szansa na rehabilitację nadarzy się już w niedzielę 6 maja. O godzinie 17:00 rozpoczniemy kolejne spotkanie wyjazdowe, tym razem w Obrowcu.