Autor:

mario1983

Utworzono:

28.08.2017

W ramach meczu 2 kolejki sezonu 2017/2018 wybraliśmy się do Komornik, aby zmierzyć się z zespołem LZS Łowkowice. Po ciekawym spotkaniu wygraliśmy 3:2 (1:2).

Początek meczu to przewaga naszej drużyny, która zdominowała środek pola. Z czasem do głosu doszli jednak gospodarze niedzielnego pojedynku, szybko przechodząc z obrony do ataku. Po jednej z kontr Tomasz Grabuńczyk uprzedził naszego bramkarza Dawida Suslika i zdobył pierwszą bramkę. W 36 minucie Łowkowice wyszły na dwubramkowe prowadzenie, gdy w polu karnym najsprytniejszy okazał się ich napastnik i z bliskiej odległości skierował piłkę do siatki. Przed przerwą udało nam się strzelić bramkę kontaktową. Znakomite wyjście z własnej połowy zanotował stoper Rafał Sobczyński, który dokładnym podaniem obsłużył Mirosława Pieczarę a ten pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. Mimo kolejnych okazji na wyrównanie, wynik nie uległ zmianie do przerwy.

Druga połowa to już nasza pełna dominacja. W ciągu 20 minut zdobyliśmy dwie bramki. Najpierw wyrównał Tomasz Urbacka, za sprawą plasowanego strzału zza pola karnego. Następnie świetnym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się Denis Kaźmierz, piłka skozłowała przed bramkarzem Łowkowic i ugrzęzła w siatce. Z gospodarzy całkowicie "zeszło powietrze" a my dążyliśmy do zdobycia kolejnych bramek. Mimo wielu naszych ataków i strzałów, wynik nie uległ już jednak zmianie.

Reasumując, dwie stracone bramki nie podłamały naszej drużyny. Zespół się "podniósł", uporządkował grę i to przyniosło efekt. Po raz drugi w sezonie musieliśmy gonić wynik i ponownie uczyniliśmy to skutecznie, zdobywając komplet punktów w dotychczasowych meczach.

Przed nami 3 kolejka. W najbliższą niedzielę zagramy u siebie z zespołem KS Górażdże, z którym w ubiegłym sezonie zanotowaliśmy porażkę i remis. Czas na rewanż. Początek meczu 3 września o godzinie 17:00. Już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.