Autor:

Admin

Utworzono:

26.11.2016

Wczorajsze spotkanie na pewno było jednym z najciekawszych w tym sezonie w całej 3 lidze. Na przeciwko siebie stanęły dwa zespoły o podobnym potencjale i z tą samą chęcią odniesienia zwycięstwa. Nasza drużyna tym razem posiadała bardzo szeroką kadrę, która jak się okazało była kluczem do sukcesu. Pierwsza połowa podobnie jak cały mecz była bardzo wyrównana i zarówno Bongiści jak i piłkarze Camila mieli kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki. Nasz zespół dwukrotnie obejmował prowadzenie za sprawą Pławiaka oraz Fechnera jednak nasz rywal za każdym razem odpowiedział równie skutecznie i schodząc na przerwę mieliśmy remis 2:2. Druga odsłona meczu to ponownie wymiana ciosów i po kilku minutach wynik brzmiał 3:3. W tym momencie gra się trochę zaostrzyła, a na boisku przez chwilę panował bałagan jednak to właśnie w tym fragmencie gry zawodnicy Camila mogli wyjść na prowadzenie jednak świetnie interweniował Barucha. Jak to zwykle w piłce bywa niewykorzystane sytuacje się mszczą i to miało również miejsce w tym meczu. Nasz zespół świetnie rozegrał ostatnie 8 minut meczu i zdobywając bramki po bardzo ładnych, składnych akcjach zapewnił sobie kolejne 3 punkty tym samym pozostawiając sobie wciąż otwartą drogę do zajęcia drugiego miejsca w ligowej tabeli.