Bongo Opole Gospodarze
FC Golona Goście

26.11.2016

W 2 kolejce ligowej Bongo pewnie pokonało piknikową drużynę FC Golona. Od początku nasi piłkarze opanowali sytuację na boisku i co chwilę uderzali na bramkę strzeżoną przez "gościa w jeansach". Jednak piłka albo o centymetry mijała cel albo trafiała w ochraniacze na kolanach bramkarza Golony. W pierwszej połowie jednak dwukrotnie trafiliśmy prosto do siatki, a ta sztuka udała się Pławiakowi oraz Czekanowi. Druga odsłona to najpierw kontaktowy gol goloniarzy, a następnie bramki strzelali już tylko Bongości, kolejno: Pławiak, Pławiak oraz Jacek. Tym samym odnosimy pewne zwycięstwo 5-1, a udany debiut zaliczają Czeszek (asysta) i Pławiak zdobywca hat-tricka. Już w najbliższą środę czeka nas kolejny mecz ligowy z OSM Przyszłość II Opole. Początek o godzinie 17.00 na parkiecie w Komprachcicach.