Autor:

Admin

Utworzono:

28.06.2016

Mecz z Niewodnikami przeszedł już do historii i tak na prawdę to jedno zdanie powinno posłużyć za cały komentarz. Nasza drużyna od 1 do 90 minuty posiadała ogromną przewagę i tylko dzięki fatalnie nastawionym celownikom Bongistów w pierwszej połowie goście zawdzięczają brak wyniku dwucyfrowego. Po pierwszych 45 minutach nasz zespół prowadził 2:0, a pierwszą historyczną bramkę dla Bongo Karczów zdobył Aleksander Malinowski, który zaliczył w tym meczu również pierwszy hat trick w historii klubu - gratulujemy ! Druga odsłona to już zdecydowanie lepsza skuteczność czego efektem jest aż 6 zdobytych bramek, z których jedno trafienie zasługuje na miano gola jesieni w gminie Dąbrowa :). Mowa oczywiście o trafieniu Malinowskiego, który trafił w samo okienko bramki uderzeniem z ok. 30 m. Podsumowując było łatwo, miło i przyjemnie jednak nasz rywal przynajmniej na początku sezonu nie prezentuje formy nawet B-klasowej.