Autor:

Admin

Utworzono:

18.06.2016

Można powiedzieć, że tradycji stała się zadość. Jak to zwykle w spotkaniu inaugurującym nowy sezon nasi piłkarze ponieśli porażkę. Rywalem była dobrze nam znana ekipa z Dobrzenia Wielkiego. Początek meczu to zdecydowana przewaga Bongo i praktycznie do 20-25 minuty gra toczyła się na połowie gości. W tym czasie udało się raz pokonać bramkarza za sprawą Sebastiana Czecha, a ładną asystą popisał się Gruca. Niestety były to miłe złego początki... Po kilku minutach goście wyrównali po trochę przypadkowej akcji, ale przede wszystkim po nieudolnym wybiciu piłki z naszego pola karnego przez kilku Bongistów. Jeszcze przed przerwą TOR wyszedł na prowadzenie po błędzie Dworakowskiego. Druga połowa miała być szturmem na bramkę naszego przeciwnika jednak w 57 minucie Paweł Ploch w bezsensowny sposób zarobił czerwoną kartkę i przez ostatnie ponad 30 minut musieliśmy grać w osłabieniu co skrzętnie zostało wykorzystane przez naszych rywali i cały mecz kończy się wynikiem 1:4.