Autor:

Admin

Utworzono:

18.06.2016

W kolejnym spotkaniu ligowym nasza drużyna walczyła o zwycięstwo w Niewodnikach. Zgodnie z przewidywaniami gospodarze postawili twarde warunki jednak przez niemal pełne 90 minut to Bongiści kontrolowali boiskowe wydarzenia. Trzeba również zaznaczyć iż poziom spotkania był wyjątkowo średni, a kolorytu tradycyjnie dodawali miejscowi kibice :). Pierwszą bramkę w tym meczu zdobył prawdopodobnie Paweł Owczarek, który w ogromnym zamieszaniu w polu karnym okazał się najsprytniejszy. Jeszcze w pierwszej połowie na 2:0 podwyższył Czech, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, po ładnym podaniu Migi i nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. W drugiej części meczu Bongiści mieli już zdecydowaną przewagę, ale udało się zdobyć tylko jedną bramkę. Po ładnej akcji skrzydłem Bąka, formalności dopełnił Czech, tym samym ustalając wynik spotkania. Odnotować należy zdobycie kolejnych3 punktów, tym razemjednak bez fajerwerków.