Autor:

Metalowiec

Utworzono:

10.05.2016

Sobotnie spotkanie seniorów z drużyną LZS Sękowice zakończył się wygraną naszych zawodników 11:0 (3:0). Drużyna Sękowic przystąpiła do spotkania w 9 osobowym składzie i jeszcze w trakcie pierwszej połowy jeden z zawodników opuścił boisko i nie przystąpił do dalszej gry. Mimo znacznej przewagi na boisku nasi zawodnicy dopiero w 38 minucie spotkania zdobyli 1 bramkę. W trakcie pierwszej połowie nasi zawodnicy z 20 razy zostali przyłapani na pozycji spalonej.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie:
12. Kizyma Andrzej - 7. Jarzynka Marek, 4. Całka Marcin ( kapitan), 8. Łacny Łukasz, 17. Wańczyk Kamil, 6. Kownacki Dawid, 9. Kutyła Bartłomiej, 19. Rudyk Łukasz, 10. Sawicki Dariusz ( 46 min. 5. Ziubryniewicz Dariusz), 18. Śmiały Krzysztof, 2. Dańczyszyn Grzegorz
Bramki zdobyli (asysta):
1:0 - 38 min. Rudyk Łukasz ( Dańczyszyn Grzegorz)
2:0 - 40 min. Sawicki Dariusz ( Kutyła Bartłomiej)
3:0 - 42 min. Jarzynka Marek ( Dańczyszyn Grzegorz)
4:0 - 49 min. Dańczyszyn Grzegorz ( Rudyk Łukasz)
5:0 - 55 min. Ziubryniewicz Dariusz ( Śmiały Krzysztof)
6:0 - 62 min. Śmiały Krzysztof ( Rudyk Łukasz)
7:0 - 67 min. Rudyk Łukasz ( Kutyła Bartłomiej)
8:0 - 70 min. Dańczyszyn Grzegorz ( Jarzynka Marek)
9:0 - 76 min. Rudyk Łukasz ( Całka Marcin)
10:0 - 82 min. Łacny Łukasz ( Jarzynka Marek)
11:0 - 84 min. Bramka samobójcza ( po dośrodkowaniu Kutyły Bartłomieja)
Wspaniałe spotkanie rozegrał Rudyk Łukasz, który ustrzelił hattricka. W tym spotkaniu swoją pierwszą bramkę w barwach Metalowca strzelił nasz lewy obrońca Łacny Łukasz. Mecz był jednostronny. Nasza drużyna mogła strzelić jeszcze więcej bramek lecz brak skuteczności i zbyt lekceważące podejście do meczu zadecydowały strzeleniem tylko 3 bramek w pierwszej połowie. W przerwie meczu trener zmobilizował chłopaków jeszcze bardziej i pokazali jak powinno się grać z takimi drużynami.
Wielu z was mogło przeczytać innych strzelców bramek lecz niestety sędzia sobotniego spotkania powinien już dawno dać sobie spokój z prowadzeniem meczy. Na mecz przybył o godzinie 16:50, gdzie kierownicy muszą dać sprawozdania na pół godziny przed rozpoczęciem meczu i jeżeli się spóźnią są rozliczani za to, ale sędziowie mogą wszystko i są nietykalni Emotikon grin Pozdrawiamy pana sędziego W. Emotikon smile
Serdecznie zapraszamy wszystkich na następne spotkanie wyjazdowe do Polskiego Świętowa.