Autor:

Metalowiec

Utworzono:

26.04.2016

Drużyna naszych seniorów pokonała w sobotę zawodników LZS Kępnica na własnym stadionie 5:0. Mimo kilku braków kadrowych nasi zawodnicy przeważali przez całe spotkanie i zawodnicy z Kępnicy mogą się cieszyć że mecz zakończył się tylko takim wynikiem.
Skład naszej drużyny:
12. Drozd Sebastian - 6. Kownacki Dawid, 4. Całka Marcin (kapitan), 11. Jarzynka Marek, 17. Wańczyk Kamil ( 55' 14. Wolski Maciej) - 9. Kutyła Bartłomiej, 10. Sawicki Dariusz, 19. Rudyk Łukasz, 8. Śmiały Krzysztof, 2. Dańczyszyn Grzegorz - 5. Ziubryniewicz Dariusz ( 60' 7. Żarnowski Kamil)
Bramki zdobyli (asysta):
1:0 - 23 min. Śmiały Krzysztof ( Sawicki Dariusz)
2:0 - 26 min. Rudyk Łukasz ( rzut wolny)
3:0 - 56 min. Sawicki Dariusz ( Rudyk Łukasz)
4:0 - 65 min. Rudyk Łukasz ( Żarnowski Kamil)
5:0 - 67 min. Rudyk Łukasz ( Sawicki Dariusz)
Podczas meczu nasz etatowy bramkarz nie miał dużo roboty, ale w drugiej połowie w jednej z sytuacji bramkowej przeciwnika pokazał się ze wspaniałej strony i zachował się jak bramkarz klasy światowej. Wspaniałe spotkanie zaliczył strzelec 3 bramek Rudyk Łukasz. Nasz pomocnik zdobył przepiękną bramkę z rzutu wolnego, trafiając w samo okienko bramki. Pokazał że potrafi wspaniale wykonywać stałe fragmenty gry. Bardzo mocnym uderzeniem popisał się Sawicki Dariusz, udowodnił tym samym że ma wspaniale ułożoną stopę oraz potężne uderzenie. Warto dodać że po dłuższej przerwie swój pierwszy mecz zagrał Śmiały Krzysztof i zdobył pierwszą bramkę w tym meczu, uderzając piłke głową. Niestety drobnego uraz nabawił się Wańczyk Kamil i musiał przedwcześnie opuścić boisko.