LZS Domaszkowice Gospodarze
Metalowiec Łambinowice Goście

Metalowiec

05.04.2016

W dniu wczorajszym nasza drużyna seniorów w pierwszym meczu wyjazdowym tej rundy pokonała drużynę LZS Domaszkowice 5:0.
Spotkanie było jednostronne, nasze chłopaki przez prawie cały mecz kontrolowali spotkanie i nasz bramkarz nie miał zbyt wiele roboty, w pewnym momentach pewnie chciałbym się położyć na trawce i poopalac się trochę. Gdyby nasi zawodnicy utrzymali skuteczność z poprzedniego meczu ligowego wynik zapewne byłby wyższy, ale mimo to mamy powody do radości.
Skład naszej drużyny :
1. Grzebieniak Szymon - 8. Łacny Łukasz, 6. Kownacki Dawid, 14. Jarzynka Marek, 17. Wańczyk Kamil (60' 15. Marszałkowski Patryk) - 4. Całka Marcin (kapitan 45' 16. Strombek Paweł), 9. Kutyła Bartłomiej, 10. Sawicki Dariusz ( od 46 minuty kapitan drużyny), 13. Drozd Sebastian - 19. Rudyk Łukasz ( 60' 5. Ziubryniewicz Dariusz, 2. Dańczyszyn Grzegorz
Bramki zdobyli (asysta):
0:1 - 22 min. Dańczyszyn Grzegorz ( Całka Marcin)
0:2 - 27 min. Całka Marcin ( Kutyła Bartłomiej)
0:3 - 34 min. Drozd Sebastian ( Całka Marcin)
0:4 - 46 min. Drozd Sebastian
0:5 - 60 min. Drozd Sebastian ( Sawicki Dariusz)
Żółtą kartkę w meczu obejrzał Kutyła Bartłomiej za zagranie piłki ręką w celu powstrzymania akcji drużyny przeciwnej. Wspaniałe spotkanie zaliczył nasz kapitan Całka Marcin, który w tym dniu obchodził swoje urodziny i sprawił sobie wspaniały prezent w postaci bramki oraz dwóch asyst.