Autor:

Metalowiec

Utworzono:

27.03.2016

Nasza drużyna seniorów w dniu dzisiejszym, po ciężkim boju pokonała drużynę LZS Atom Grądy - Goświnowice w Pucharze Polski. Mecz zakończył się wynikiem 1:0. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie (niestety sędzia nie był w stanie prezentować takiego poziomu jak obie drużyny). Jedna i druga drużyna przez 90 minut miała swoje okazję, których nie byli w stanie wykorzystać, albo brakowało im precyzji bądź na posterunku był bramkarz. W ostatnich minutach podstawowego czasu jeden z naszych napastników miał 100% lecz przestrzelił i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W 3 minucie dogrywki nasza drużyna strzeliła bramkę i nie oddała prowadzenia do samego końca.
Skład naszej drużyny :
1. Grzebieniak Szymon - 6. Kownacki Dawid, 4. Całka Marcin (kapitan), 7. Jarzynka Marek, 8. Łacny Łukasz - 13. Drozd Sebastian, 10. Sawicki Dariusz, 9. Kutyła Bartłomiej (85' 18. Włodarczyk Kamil), 16. Strombek Paweł (46' 15. Marszałkowski Patryk) - 2. Dańczyszyn Grzegorz, 5. Ziubryniewicz Dariusz (110' 3. Zalewski Krzysztof)
Strzelec bramki (asysta) :
1:0 - 93' Dańczyszyn Grzegorz ( Sawicki Dariusz)
W następnym meczu Pucharu Polski zmierzymy się z drużyną KKS Czarni Korfantów, którzy w dzisiejszym meczu pokonali drużynę LKS Rusocin 4:2.
Święta Wielkanocne nasi zawodnicy spędzą zadowoleni i szczęśliwi ze względu na dzisiejszym wynik meczu.
Nie pozostaje nam nic innego w tym momencie jak życzyć wszystkim naszym zawodnikom oraz kibicom udanych i wesołych świąt Wielkanocnych