90'
Widzów: 100 Sędziowie: Bartosz Żmuda

Kary

13'
Krzysztof Schynol Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez złapanie przeciwnika za koszulkę
45'
Dawid Garbacz Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
73'
Andrzej Kozłowski Przerwanie przeciwnikom możliwości kontynuowania korzystnej akcji poprzez podstawienie nogi przeciwnikowi
88'

25.11.2018

W zaledwie 10-osobowym i mocno eksperymentalnym składzie, bez kilku kluczowych zawodników, zagraliśmy na własnym boisku w meczu 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu powiatu krapkowickiego przeciwko liderowi A-klasy, drużynie LKS Korona Krępna.

Wobec takich problemów kadrowych z góry skazani byliśmy na porażkę i ostatecznie wysoko ulegliśmy rywalom 0:8 (0:2).

Teraz przed nami zasłużona przerwa zimowa. Rozgrywki ligowe wznowimy 17 marca 2019 roku.

Zarząd LZS Dąbrówka Górna składa w tym miejscu serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom, którzy reprezentowali nasz klub w rundzie jesiennej sezonu 2018/2019.