Autor:

mario1983

Utworzono:

16.09.2018

W 3. kolejce wybraliśmy się na boisko głównego faworyta rozgrywek i zarazem jedynej poza nami drużyny z Gminy Krapkowice. Po dwóch bramkach Pawła Wczesnego wygraliśmy 2:0 (0:0).

Pierwsza połowa była mało ciekawa. Klarownych sytuacji było jak na lekarstwo, gdyż oba zespoły skutecznie neutralizowały swoje poczynania w ofensywie. Gra toczyła się więc głównie w środkowej strefie boiska.

Po przerwie gra się ożywiła. Gospodarze próbowali przejąć inicjatywę, ale nasza obrona i bramkarz spisywała się bez zarzutu.

Kluczowym momentem było wejście na boisko w 62. minucie wspomnianego już Pawła Wczesnego, notabene byłego zawodnika Otmętu. W krótkim odstępie zdobył on dwie bramki, zachowując spokój i "zimną krew" w sytuacjach sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

Do końca meczu kontrolowaliśmy już przebieg spotkania, marnując jeszcze kilka okazji z kontrataku na podwyższenie prowadzenia.

W 4. kolejce zagramy na własnym boisku z drużyną LUKS Polonia-Pogórze Łącznik. Początek spotkania w niedzielę 23 września o godzinie 16:00.