Autor:

mario1983

Utworzono:

11.06.2018

W meczu dwóch drużyn z Gminy Krapkowice, minimalnie przegraliśmy na własnym boisku 2:3 (1:2) z zespołem Otmęt FKS.

W początkowych fragmentach meczu goście lepiej operowali piłką, lecz to my zmarnowaliśmy dwie znakomite sytuacje na objęcie prowadzenia.

Przyjezdni pierwszą sytuację wykorzystali natomiast "z zimną krwią", po ładnej zespołowej akcji. Nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia. W 17. minucie wyrównał Eryk Pieczara. Jeszcze przed przerwą Radosław Broniewicz ponownie wyprowadził gości na prowadzenie.

W 54. minucie po indywidualnej akcji bramkę wyrównującą zdobył Paweł Wczesny, notabene były zawodnik Otmętu. W kolejnych fragmentach meczu dominowaliśmy, lecz nie potrafiliśmy stworzyć wielu klarownych sytuacji. Po jednej z nich ładnie po długim słupku przymierzył Denis Kaźmierz, ale czujność w bramce zachował bramkarz gości. Decydujący cios kwadrans przed końcem zadał Piotr Wronka i to zespół Otmętu mógł się cieszyć z kompletu punktów.

W ostatnim meczu sezonu zagramy na wyjeździe ze Strzeleczkami. Początek spotkania w sobotę 16 czerwca o godzinie 17:00.